Catering dietetyczny z darmową dostawą!
slimpack catering dietetyczny dieta pudełkowa

Pyszne potrawy, najedzony brzuch, niechęć do podjadania, mnóstwo energii i lepsze skupienie – czy to tego pragniesz od idealnej diety pudełkowej? To właśnie catering dietetyczny slimpack.pl! chęci na podjadanie, a umożliwić osiągnięcie postawionego celu (np. utrata zbędnych kilogramów, zbudowanie masy mięśniowej) w optymalnym czasie. Jeżeli podoba Ci się taka forma diety pudełkowej, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą cateringu dietetycznego z darmową dostawą.

Jeśli zastanawiacie się nad wyborem najlepszego cateringu dietetycznego koniecznie musicie zamówić slimpack.pl! Nasza dieta z dostawą do domu pozytywnie Was zaskoczy! Zdrowe posiłki, zróżnicowane dania o odpowiedniej kaloryczności to klucz do osiągnięcia sukcesu! Nasze diety pozwolą Ci schudnąć, lub utrzymać wagę pod kontrolą. Zbilansowana dieta z darmową dostawą  jest skierowana dla osób, które chcą zaoszczędzić swój czas! Dieta z dostawą do domu to codzienne dostawy realizowane we godzinach popołudniowych. Zamów zestaw testowy i poznaj najlepszy catering dietetyczny.

ZOBACZ JAK DZIAŁAMY:

Proponujemy indywidualnie dobrane diety według Twoich preferencji oraz zapotrzebowania kalorycznego. Nad tworzeniem dań czuwa grupa doświadczonych kucharzy, dietetyków oraz trenerów.

Dokonaj zamówienia w naszym sklepie internetowym lub skorzystaj z naszej infolinii w celu dokonania zamówienia.

PRZYGOTOWANIE
POSIŁKÓW

Posiadamy profesjonalną kuchnię zgodną z normami sanepidu, w której nasi kucharze oraz dietetycy codziennie przygotowują zróżnicowane i zbilansowane posiłki dbając o smak i wygląd potraw.

Otrzymujesz dietę odpowiednio zbilansowaną składającą się z  5 posiłków dziennie w zależności od rodzaju i kaloryczności diety. Dostawa odbywa się codziennie w godzinach popołudniowych, na kolejny dzień pod wskazany przez Ciebie adres.

Wykonanie: NorthVision, © Slimpack.pl

Nie zostawiłeś swojego wózka tak po prostu, prawda?

Wpisz swoje dane poniżej, aby zapisać swój koszyk na później. A kto wie, może nawet wyślemy ci słodki kod rabatowy :)