Jesteśmy połączeniem pasjonatów gastronomii, dietetyki oraz sportu. Naszym głównym celem jest doprowadzenie do skutecznych zmian w sposobie odżywiania się naszych podopiecznych. Nad tworzeniem posiłków czuwa grupa doświadczonych kucharzy, dietetyków i trenerów personalnych, którzy z pasją i oddaniem tworzą posiłki dopasowywane indywidualnie w zależności od rodzaju diety czy zapotrzebowania kalorycznego. Kolejnym ważnym aspektem, którym się zajmujemy to aktywność fizyczna, poprzez którą można zapobiegać chorobom cywilizacyjnym XXI takim jak: otyłość, schorzenia układu krążenia, cukrzyca czy osteoporoza, z którymi boryka się coraz więcej ludzi w Polsce. Według najnowszych badań problem otyłości i nadwagi w Polsce dotyczy średnio nawet co drugiej osoby. Innym istotnym problemem jest zbyt szybkie tempo życia – zwłaszcza w dużych miastach, co prowadzi do problemów z regularnym jedzeniem posiłków.

slimpack catering dietetyczny Trójmiasto, podpis dieta pudełkowa
Top chef, najlepsi kucharze codziennie szykują dla Was odpowiednio zbilansowane posiłki.
catering dietetyczny wejherowo reda rumia trójmiasto władysławowo owoce morza

Co jest dla nas ważne?

  • Rewelacyjny smak – nasz catering jest i zawsze będzie przepyszny. Każdy posiłek przeniesie Cię do zmysłowego ogrodu, w którym znajdziesz pełne słońca, soczyste owoce, świeże warzywa i pachnące zioła. Smak SLIMPACK to smak, za którym tęskniła Twoja dusza.
  • Najwyższa jakość – używamy najlepszych produktów od zaufanych i sprawdzonych dostawców. Mamy najlepszy sprzęt i receptury, o które dbają dietetycy.
  • Najlepsza obsługa – wybieramy najlepsze składniki, starannie przygotowujemy każdych posiłek. Jesteśmy perfekcjonistami, którzy przy użyciu konwencjonalnych metod gotowania produkują tylko najwyższej jakości, dostarczane w terminie pod same drzwi, świeże i zdrowe diety.

Galeria

Wykonanie: NorthVision, © Slimpack.pl

Nie zostawiłeś swojego wózka tak po prostu, prawda?

Wpisz swoje dane poniżej, aby zapisać swój koszyk na później. A kto wie, może nawet wyślemy ci słodki kod rabatowy :)