Jest bardzo popularną dietą, chętnie stosowaną przez osoby odchudzające się. Dieta ta pozwala szybko, ale w rozsądny sposób pozbyć się zbędnych kilogramów. Ponadto wprowadza do naszego życia prawidłowe nawyki żywieniowe, tj: spożywanie pięciu, zbilansowanych posiłków w ciągu dnia, unikanie pustych kalorii i produktów przetworzonych, a także uzupełnianie odpowiedniej ilości płynów (głównie w postaci wody niegazowanej, herbat owocowych i ziołowych).

ZAMÓW DIETĘ:
Wybierz dietę dopasowaną do Twoich upodobań i zapotrzebowania kalorycznego. Dostarczamy wysokiej jakości dietetyczne posiłki pod wskazany adres.
PRZYKŁADOWY DZIEŃ ZESTAWU – DIETA ZBILANSOWANA:

Śniadanie: Frittata z mozzarellą, pomidorami i bazylią II Śniadanie: Koktajl ananasowo-malinowy Obiad: Curry z indykiem i dynią w pomidorowym sosie podane z ryżem brązowym Podwieczorek: Zupa pomidorowa z mlekiem kokosowym i ryżem Kolacja: Sałatka z rukoli z wołowiną i warzywami

Amerykańskie Stowarzyszenie Dietetyczne wyraża stanowisko, że odpowiednio zaplanowane diety wegetariańskie, w tym diety ściśle wegetariańskie, czyli wegańskie, są zdrowe, spełniają zapotrzebowanie żywieniowe i mogą zapewniać korzyści zdrowotne przy zapobieganiu i leczeniu niektórych chorób. Dobrze zaplanowane diety wegetariańskie są odpowiednie dla osób na wszystkich etapach życia, włącznie z okresem ciąży i laktacji, niemowlęctwa, dzieciństwa, dojrzewania, oraz dla sportowców. (źródło: Empatia.pl)

ZAMÓW DIETĘ:
catering dietetyczny to zestaw 5 zdrowych, dietetycznych posiłków każdego dnia. Darmowa dostawa do domu lub biura -
PRZYKŁADOWY DZIEŃ ZESTAWU – DIETA WEGETARIAŃSKA:

Śniadanie: Frittata z mozzarellą, pomidorami i bazylią II Śniadanie: Sałatka z kaszą gryczaną, jajkiem i pestkami słonecznika Obiad: Makaron razowy podany ze świeżym szpinakiem i pomidorkami cherry Podwieczorek: Mus czekoladowy z truskawkami i świeżą miętą Kolacja: Sałatka z figami, pestkami granatu i serem naturalnym

Dieta dla osób które preferują dania wegetariańskie – dopuszcza jednak w swoim jadłospisie  na wprowadzenie do menu ryb i owoców morza. Posiłki są tak skomponowane, żeby dostarczyć odpowiednią ilość białka roślinnego, (które będzie mogło uzupełnić niezbędne elementy odżywcze standardowo przyswajane z białkiem zwierzęcym), a od czasu do czasu uzupełniane są o mięso ryb. Odpowiedni dobór składników oraz różnorodność posiłków w pełni pokrywa zapotrzebowanie na białko zwierzęce oraz roślinne.

ZAMÓW DIETĘ:
catering dietetyczny to zestaw 5 zdrowych, dietetycznych posiłków każdego dnia. Darmowa dostawa do domu lub biura -
PRZYKŁADOWY DZIEŃ ZESTAWU – DIETA WEGETARIAŃSKA + FISH:

Śniadanie: Frittata z mozzarellą, pomidorami i bazylią II Śniadanie: Sałatka z kaszą gryczaną, tuńczykiem i pestkami słonecznika Obiad:  Łosoś z grilla w pomidorowym sosie podane z ryżem brązowym Podwieczorek: Krem z zielonego groszku Kolacja: Sałatka z pomidorkami koktajlowymi, serem feta i czarnymi oliwkami

Dieta sport dedykowana jest dla wszystkich osób uprawiających wyczynowo wszelkiego rodzaju sport! Dieta ta pozwala na utratę bądź budowę masy mięśniowej w zależności od postawionego sobie celu. Sportpack – to zestaw zawierający od 5’ciu do nawet 8’śmiu posiłków, każdy z nich odpowiednio bogatych w białko ; węglowodany i tłuszcze – oczywiście te zdrowe. W zależności od Twojego zapotrzebowania w kalorie – porcje są odpowiednio mniejsze lub większe. Dostępny jest w czterech wariantach kalorycznych: 2500, 3000, 3500 oraz 4000 kcal; średnio 25% energii pochodzi w niej z białka, 45% z węglowodanów i 30% z tłuszczów. Ponadto wprowadza do naszego życia prawidłowe nawyki żywieniowe, tj: spożywanie od pięciu do nawet ośmiu, zbilansowanych posiłków w ciągu dnia, unikanie pustych kalorii i produktów przetworzonych, a także uzupełnianie odpowiedniej ilości płynów (głównie w postaci wody niegazowanej, herbat owocowych i ziołowych).

ZAMÓW DIETĘ:
catering dietetyczny to zestaw 5 zdrowych, dietetycznych posiłków każdego dnia. Darmowa dostawa do domu lub biura -
PRZYKŁADOWY DZIEŃ ZESTAWU – DIETA SPORTPACK:

Śniadanie: Frittata z mozzarellą, pomidorami i bazylią II Śniadanie: Sałatka z kaszą gryczaną, jajkiem, tuńczykiem i pestkami słonecznika Obiad: Curry z indykiem i dynią w pomidorowym sosie podane z ryżem brązowym Podwieczorek: Krem z zielonego groszku Kolacja: Sałatka z pomidorkami koktajlowymi, kurczakiem i czarnymi oliwkami

NOFISH to dieta przeznaczona dla osób, które chcą zdrowo się odżywiać, ale z różnych przyczyn zdecydowały się wyeliminować z jadłospisu ryby i owoce morza. Obejmuje ona większość produktów pochodzących z diety slimpack. Menu jest zbilansowane, zróżnicowane i oparte na daniach mięsnych, świeżych, sezonowych warzywach i owocach, nabiale oraz produktach zbożowych. W diecie nofish występuje następujący rozkład makroskładników:

Białka: ok. 20 – 25%

Węglowodany: ok. 40 – 55%

Tłuszcze: ok. 25 – 30%

ZAMÓW DIETĘ:
Wybierz dietę dopasowaną do Twoich upodobań i zapotrzebowania kalorycznego. Dostarczamy wysokiej jakości dietetyczne posiłki pod wskazany adres.
PRZYKŁADOWY DZIEŃ ZESTAWU – DIETA ZBILANSOWANA:

Śniadanie: Frittata z mozzarellą, pomidorami i bazylią II Śniadanie: Koktajl ananasowo-malinowy Obiad: Curry z indykiem i dynią w pomidorowym sosie podane z ryżem brązowym Podwieczorek: Zupa pomidorowa z mlekiem kokosowym i ryżem Kolacja: Sałatka z rukoli z wołowiną i warzywami

officepack  to zestaw dla osób, które chętnie jedzą kolację we własnym zakresie. W jego skład wchodzą 3 posiłki (I śniadanie +II śniadanie + obiad). Zapewnia energię fizyczną i umysłową na wiele godzin. Trzy pełnowartościowe posiłki to zastrzyk energii dla ciągłego utrzymania jej na wysokim poziomie. Zbilansowane menu skutecznie pomoże wyeliminować chęć podjadania słodyczy i słonych przekąsek. Dieta dostosowana do osób pracujących. Wartość energetyczna w dwóch wariantach:

  1. to zawsze około 1000 kcal
  2. to zawsze około 1200 kcal

Wieczorem to Ty decydujesz, czy ugotujesz coś sam czy zjesz na mieście.

ZAMÓW DIETĘ:
Catering dietetyczny wejherowo office pack trzy posiłki
PRZYKŁADOWY DZIEŃ ZESTAWU – DIETA OFFICEPACK:

Śniadanie: Frittata z mozzarellą, pomidorami i bazylią II Śniadanie: Sałatka z kaszą gryczaną, jajkiem, tuńczykiem i pestkami słonecznika Obiad: Curry z indykiem i dynią w pomidorowym sosie podane z ryżem brązowym

Stres, życie w ciągłym biegu, palenie papierosów, picie alkoholu, sięganie po tłuste przekąski i słodycze to czynniki, które wpływają na samopoczucie nawet młodych i zdrowych osób negatywnie. Dokuczają nam nie tylko czynniki zewnętrzne, takie jak zanieczyszczenie środowiska czy szybkie tempo życia, ale także problemy trawienne, bezsenność lub ciągłe uczucie zmęczenia, brak energii, obniżenie odporności albo pogorszenie się stanu skóry i włosów. To symptomy, które powinny być jasnym sygnałem, że w codziennej diecie należy coś zmienić i przemodelować rytm dnia. To właśnie moment, kiedy warto zastanowić się nad detoksem, czyli oczyszczaniem sokami. Dzienna kaloryczność soków to około 1500 kcal Sok jest surowy, niepasteryzowany. Nie nadaje się do przechowywania po otwarciu. Rozwarstwienie jest naturalnym procesem.   Przechowywać w lodówce, w temp. +2 C° do +8 C°. Przed otwarciem wstrząsnąć. Po otwarciu spożyć w całości.

ZAMÓW DIETĘ SOKOWĄ:
Trójmiasto - catering dietetyczny , dieta pudełkowa. Gdynia Sopot Gdańsk
PRZYKŁADOWY DZIEŃ 1 ZESTAWU – DETOX PACK:

DETOX SOK 1: Sok świeżo wyciskany z: jabłka (77%), mango (20%), banana (3%). DETOX SOK 2: Sok świeżo wyciskany z: jabłka (45%), buraka (20%), limonki (20%), marchwi (15%). DETOX SOK 3: Sok świeżo wyciskany z: ananasa (65%), marchwi (24%), liści pietruszki (5%), liści mięty (5%), nasiona chia (1%). DETOX SOK 4: Sok świeżo wyciskany z: ananasa (51%), jabłka (38%), jagód (11%) DETOX SOK 5: Sok świeżo wyciskany z: jabłka (60%), truskawki (30%), malin, słonecznika (1%). DETOX SOK 6: Sok świeżo wyciskany z: jabłka (85%), liści szpinaku (10%), cukinii (5%).

Wykonanie: NorthVision, © Slimpack.pl

Nie zostawiłeś swojego wózka tak po prostu, prawda?

Wpisz swoje dane poniżej, aby zapisać swój koszyk na później. A kto wie, może nawet wyślemy ci słodki kod rabatowy :)