large_gluten-free-to-the-glory-of-god

30 grudnia, 2016 Dodane przez 0 thoughts on “large_gluten-free-to-the-glory-of-god”

6 oznak nietolerancji glutenu: 1. Ból głowy- w przypadku nietolerancji na gluten, niektóre osoby mogą cierpieć na przewlekłe bóle głowy i migreny. 2. Chroniczne zmęczenie- nietolerancja glutenu jest jednym z czynników przyczyniających się do chronicznego zmęczenia; może występować kilka godzin po spożyciu glutenu. 3. Problemy trawienne- wzdęcia, gazy, biegunka to najczęstsze objawy. 4. Choroby autoimmunologiczne- nietolerancja glutenu może prowadzić m.in. do stwardnienia rozsianego, zapalenia tarczycy (Hashimoto), reumatoidalnego zapalenia stawów czy łuszczycy. 5. Zawroty głowy i zaburzenia równowagi- rzadko występujące, jednak możliwe objawy. 6. Rogowacenie- przyczyną jest brak kwasów tłuszczowych i uszkodzenia jelit wywołanych przez gluten. Zmiany pojawiają się zazwyczaj na udach i ramionach.

6 oznak nietolerancji glutenu:
1. Ból głowy- w przypadku nietolerancji na gluten, niektóre osoby mogą cierpieć na przewlekłe bóle głowy i migreny.
2. Chroniczne zmęczenie- nietolerancja glutenu jest jednym z czynników przyczyniających się do chronicznego zmęczenia; może występować kilka godzin po spożyciu glutenu.
3. Problemy trawienne- wzdęcia, gazy, biegunka to najczęstsze objawy.
4. Choroby autoimmunologiczne- nietolerancja glutenu może prowadzić m.in. do stwardnienia rozsianego, zapalenia tarczycy (Hashimoto), reumatoidalnego zapalenia stawów czy łuszczycy.
5. Zawroty głowy i zaburzenia równowagi- rzadko występujące, jednak możliwe objawy.
6. Rogowacenie- przyczyną jest brak kwasów tłuszczowych i uszkodzenia jelit wywołanych przez gluten. Zmiany pojawiają się zazwyczaj na udach i ramionach.

Wykonanie: NorthVision, © Slimpack.pl